Preskočiť na obsah
Stanislav Šikyňa

Priemyselná výroba

Stanislav Šikyňa

Pilovanie a hobľovanie dreva

Obec
Suchá Hora
Od roku
2002
IČO
37 672 703

Stanislav Šikyňa

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
027 13 Suchá Hora
Na trhu od
18. septembra 2002
IČO
37 672 703
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 16.11)
Pilovanie a hobľovanie dreva

Podnikanie v číslach

24
rokov na trhu
2002
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Stanislav Šikyňa

Stanislav Šikyňa – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Suchá Hora. Podniká od 18. septembra 2002.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Pilovanie a hobľovanie dreva“ (16.11). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad služby v rámci lesníctva a ťažby dreva.

Základné údaje

Obchodné meno
Stanislav Šikyňa
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 672 703
Dátum vzniku
18. septembra 2002
Miesto podnikania
027 13 Suchá Hora
Živnostenský register
Okresný úrad Námestovo, vložka č. 510-4401
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 16.11)
Pilovanie a hobľovanie dreva

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Stanislav Šikyňa zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva, približovanie dreva, pilčícke práce, práce na traktore a lesných mechanizmoch

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Stanislav Šikyňa?

Miesto podnikania je v obci 027 13 Suchá Hora.

Čím sa Stanislav Šikyňa zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Pilovanie a hobľovanie dreva“ (16.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: služby v rámci lesníctva a ťažby dreva.

Aké je IČO – Stanislav Šikyňa?

IČO je 37 672 703.

Odkedy podniká Stanislav Šikyňa?

Podnikanie začalo 18. septembra 2002. Na trhu pôsobí 24 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Stanislav Šikyňa podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese stanislav-sikyna.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.